MÖBLER / Bord / Matbord 6046507
nr 604 6507
Matbord
+ 2 ilägg, Gustaviansk stil, diameter: 110, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 19:07:04
700 kr
800 kr
900 kr
Den Gustavianska stilen